Úvod » Formy komunikace

Uzavřená skupina aplikace "Týmuj"

publikováno 10.02.2020 (aktualizováno 04.03.2020)

Nadcházející akce, docházka, omluvenky

1.3.2020 byla vytvořena a spuštěna uzavřená skupina "Týmuj"

Aplikace "Týmuj" slouží jako přehledné místo kde členové skupiny vídí nadcházející akce v nejbližších dnech/týdnech a slouží především trenérům a vedoucímu skupiny nejen jako docházka, ale také jako místo kde vidí kdo se nadcházející akce zúčastní a kdo nikoliv. Aplikace také slouží jako místo pro omluvenky z tréninků/zápasů.

Pokud ještě aplikaci "Týmuj" neznáte nebo do ní ještě nemáte přístup, pro co nejlepší funkčnost doporučujeme dětem vytvořit jejich vlastní e-mailovou adresu a tuto pak používat jako ID/login do aplikace "Týmuj". Nedoporučuje se pak používat například e-mail "dospěláka" především v situaci kdy máte dětí více. Aplikace totiž neumožňuje k jednomu účtu "dospěláka" přiřadit více než jeden "Týmuj" účet dětí.

Nemusíte se obávat že něco zmeškáte pokud nebudete přistupovat na nově vytvořený mail potomka. Aplikace umí přímo sama upozorňovat na nadcházející událost. Prosím dobře si zapamatujte jak login tak pak především heslo (aplikace alespoň zatím pravděpodobně neumí heslo zaslat na uvedený mail nebo obnovit a pak by bylo škoda kdyby se potomkovi jeho dosavadní účast vymazala kvůli nutnosti vytvoření nového ID......update 1.3.2020: Obnova hesla je možná nicméně pouze ve webovém prostředí aplikace tedy nikoliv přímo v ní).

Propozice turnaje HC Nymburský Lev 27.12.2022
Článek je chráněn heslem. Přihlašte se ke svému účtu.

« 04 / 2024 »
Nejbližší akce